Svatební strom 6 v rámu 53 x 73 cm

1.109,00

Popis

Originální dekorací pro novomanžele je krásný svatební strom hostů. Tato vskutku unikátní památka jim zůstane po celý život. Jak strom lásky ozdobit?  Stačí požádat svatební hosty, aby na koruně stromu zanechali svůj otisk prstu. Pokud plánujete větší svatbu, doporučujeme vám obraz o rozměru 53 x 73 cm, na jehož plochu se vejde cca 60 až 160 otisků. Obrázek je ozvláštněn vyobrazením zamilované dvojice, která stojí u kmene stromu.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 53 x 73 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů (typ se může lišit)

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Buďte originální a navrhněte na svatební hostině vytvořit strom s otisky prstů svatebních hostů. Olistit holé větve stromu nezabere svatebčanům moc času a vystřídají se všichni. Volit můžete ze čtyř barev, jako je červená, oranžová, tmavě zelená a zelená. Použít lze i permanentní tenký popisovač (s rychlejším schnutím na plátně) a k obtisku přidat vlastnoruční podpis. S úžasným stromem lásky nuda na svatbě rozhodně nehrozí!

Jedinečný svatební strom s vyobrazením zamilovaného páru je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj původní vzhled. Plátno je zarámováno v elegantním černém rámu a je chráněno čirou plastovou fólií. Obraz můžete snadno zavěsit na zeď díky šikovným integrovaným úchytům. Ideálně se bude vyjímat v ložnici, obývacím pokoji nebo předsíni.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 6 v rámu 53 x 73 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 6 v rámu 53 x 73 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *