Svatební strom 2 v rámu 53 x 73 cm

1.109,00

Popis

Sháníte skvělý svatební doplněk, který bude nevšední dekorací a ještě pobaví svatebčany? Nabízíme vám svatební strom na otisky prstů, které na obrázku, coby barevné lístky na koruně stromu, zanechají svatební hosté. Pokud plánujete velkou svatbu, bude se vám hodit obraz o rozměru 53 x 73 cm, na který se vejde cca 60 až 160 otisků. Svatebčané mohou k otisku prstu přidat i svůj jedinečný podpis. Z obrazu holého stromu se tak rázem stane originální památka na svatební den.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 53 x 73 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů (typ se může lišit)

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Nápad vytvořit svatební strom s otisky prstů bude vítaným zpestřením hostiny po svatebním obřadu. Olistit větve stromu nezabere svatebčanům mnoho času a postupně se u této zábavné činnosti vystřídají všichni. Díky čtyřem barevným polštářkům lze na holých větvích vytvořit nespočet lístečků, a pokud chcete u obtisku zanechat i svůj podpis, použijte permanentní tenký popisovač, který na plátně rychle schne a je také součástí balení.

Obraz romanticky laděného stromu je vytištěn na kvalitní plátno, které je pro uchování trvalého vzhledu odolné proti UV záření. Celý obraz rámuje decentní černý rám, chráněný čirou plastovou deskou. Unikátní svatební strom si snoubenci mohou pověsit třeba na zeď ložnice nebo obýváku.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 2 v rámu 53 x 73 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 2 v rámu 53 x 73 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *