Svatební strom 1 v rámu 53 x 73 cm

1.109,00

Do obchodu

Popis

Neváhejte si u nás pořídit jedinečnou památku na váš svatební den. Krásný svatební strom hostů, v černém rámu o rozměru 53 x 73 cm, je určen pro cca 60 až 160 otisků. Stačí požádat svatebčany, aby na holých větvích stromu lásky zanechali své otisky prstů a přidali vlastnoruční podpis. Svatební hosté tak společně vytvoří nádhernou dekoraci pro novomanžele, a ještě se příjemně pobaví. Obraz romantického stromu s pestrobarevnou korunou bude báječnou ozdobou obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 53 x 73 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů (typ se může lišit)

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Originální svatební strom je milým překvapením pro ženicha a nevěstu a jeho vytváření nezabere moc času. Při kreativní činnosti se jistě rádi vystřídají všichni svatebčané. Díky čtyřem barevným polštářkům lze na stromu lásky vytvořit bohatou korunu, plnou oranžových, zelených nebo červených lístků. Kdo se bude chtít ke svému obtisku i podepsat, může použít permanentní tenký popisovač, který na plátně rychle schne.

Unikátní strom s otisky prstů svatebních hostů si novomanželé mohou uchovat po celý život, například jako ojedinělou dekoraci v interiéru domova. Obraz stromu je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření a je zarámován v černém rámu chráněném čirou plastovou fólií.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 1 v rámu 53 x 73 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Svatební strom 1 v rámu 53 x 73 cm”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *