Svatební strom 5 v rámu 53 x 73 cm

1.109,00

Popis

Inspirujte se současnými svatebními trendy a pořiďte si u nás báječnou památku na váš svatební den. Pokud plánujete velkou svatbu, doporučujeme vám velký svatební strom pro otisky prstů vašich svatebčanů. Na plochu 53 x 73 cm se pohodlně vejde cca 60 až 160 otisků, které krásně dekorují bohatou korunu stromu lásky. Před „zamilovaným“ stromem je vyobrazena postava muže a ženy v pevném objetí.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 53 x 73 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů (typ se může lišit)

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Proč vytvořit strom s otisky prstů svatebních hostů? Jedná se o skvělou  památku pro novomanžele a navíc se při „razítkování“ koruny stromu pobaví malí i velcí svatebčané. Díky čtyřem barevným polštářkům lze na stromu lásky vytvořit nespočet originálních lístků. Na přání snoubenců mohou hosté olistit strom třeba i jedním barevným odstínem. Použít můžete i permanentní tenký popisovač (s rychlejším schnutím na plátně) a na obrázek k otisku prstu přidat vlastnoruční podpis.

Svatební strom hostů je vytištěný na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj trvalý vzhled. Plátno je zarámováno v decentním černém rámu a je chráněno čirou plastovou fólií. Obrázek lze snadno zavěsit na zeď díky šikovným integrovaným úchytům a může zdobit například interiér ložnice či obývacího pokoje.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 5 v rámu 53 x 73 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 5 v rámu 53 x 73 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *