Svatební strom 3 v rámu 73 x 53 cm

1.109,00

Popis

Věnujte nevěstě a ženichovi netradiční dárek, jakým je krásný svatební strom hostů. Všichni svatebčané na koruně „zamilovaného“ stromu zanechají své otisky prstů, a mohou přidat i vlastnoruční podpis. Vznikne tak krásná památka pro novomanžele na jejich svatební den. Pro svatbu s větším počtem hostů se hodí obraz o rozměru 73 x 53 cm, na jehož plochu se vejde cca 60 až 160 otisků. Jedná se o unikátní svatební dekoraci, která novomanželům zůstane na celý život.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 73 x 53 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů (typ se může lišit)

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Jak na to? Za pomoci čtyř barevných polštářků lze na stromu lásky vytvořit nádherně barevnou korunu. Klasickou variantou zůstává barva zelená, ale svatební strom může klidně mít i lístky pestrobarevné. Každý ze svatebčanů určitě využije permanentní tenký popisovač s rychlejším schnutím na plátně a na obrázek ke svému otisku přidá i jedinečný podpis.

Velký strom s otisky prstů svatebních hostů v pěkném černém rámu je báječnou vzpomínkou na svatební den. Obraz stromu je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj původní vzhled. Plátno na pevné podkladové desce je chráněno čirou plastovou fólii. Oceníte i šikovné integrované úchyty, díky nimž obraz snadno zavěsíte na zeď ložnice nebo obývacího pokoje.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 3 v rámu 73 x 53 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 3 v rámu 73 x 53 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *