Svatební razítka s motýly a květinou

128,00

Kategorie:

Popis

Máte šikovné ruce? Hodit se vám budou ozdobná svatební razítka s motivem motýl s květinou. Gumovými razítky značky Heyda originálně ozdobíte různé dekorace a tiskoviny, které jsou důležitou součástí každé svatby. Razítka na svatební strom ideálně využijete na svatební hostině, kde se každý ze svatebčanů jistě rád zapojí do vytváření jedinečné památky pro novomanžele. Razítky s romantickými motivy lze dekorovat i svatební oznámení, pozvánky, blahopřání nebo jmenovky na svatební stůl.

V balení naleznete 3 kusy gumových razítek s motivem motýlci, kytky, motýl. Součástí sady jsou také dvě barevné tužky pro docílení odlišných barevných odstínů na jednom motivu. Pokud se chystáte dekorovat svatební doplňky jako pravý profesionál, kvalitní svatební razítka od německého výrobce Baier & Schneider vám přijdou vhod.

Popis svatebního razítka

  • ozdobná razítka s motivem motýl s květinou
  • balení obsahuje 3 ks gumových razítek a 2 ks barevné polštářové tužky
  • průměr obrázku na razítku: 2,8 cm

Možnosti využití

  • ozdobná razítka jsou určena pro razítkování na svatební strom hostů
  • lze je využít i k výrobě svatebních oznámení, pozvánek či dalších tiskovin
  • jedná se o perfektní pomůcku k zábavné kreativní činnosti

Unikátní razítka na svatební strom jsou senzační pomůckou pro zpestření programu po svatebním obřadu. Obrázek stromu lásky, kolem jehož koruny poletují barevní motýlci, bude ženichovi a nevěstě už napořád připomínat jejich velký den. Zarámovaný obraz se pak bude báječně vyjímat v interiéru ložnice, obývacího pokoje nebo předsíně.

Gumová razítka s motýlím motivem dokonale dozdobí i svatební strom přání nebo blahopřání k sňatku. S ozdobnými razítky značky Heyda se dobře manipuluje dospělým i dětem.

Doporučení

K manipulaci s gumovými razítky se vám budou hodit vlhčené ubrousky na očištění prstů.

Svatební razítka s motýly a květinou

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební razítka s motýly a květinou“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *