Svatební razítka s motivem lásky a srdce

128,00

Kategorie:

Popis

Hledáte nápad na tvorbu svatebních doplňků? Nabízíme vám ozdobná razítka s romantickými motivy, kterými originálně ozdobíte různé svatební dekorace a tiskoviny. Razítka na svatební strom báječně využijete na svatební hostině, neboť svatebčané se jistě rádi zapojí do kreativní činnosti. Ozdobným razítkem s motivem srdce, žáby a hrdličky můžete dekorovat i svatební oznámení, pozvánky, blahopřání nebo jmenovky na svatební stůl.

V balení naleznete 3 kusy gumových razítek a součástí sady jsou také 2 barevné tužky pro docílení dvoubarevného otisku. Chcete dekorovat svatební doplňky jako skutečný profesionál? Kvalitní svatební razítka od německého výrobce Baier & Schneider vám rozhodně přijdou vhod.

Popis svatebních razítek

  • ozdobná razítka s motivem srdce, žába, hrdlička
  • balení obsahuje 3 ks gumových razítek a 2 ks barevné polštářové tužky
  • průměr obrázku na razítku: 2,5 cm

Možnosti využití

  • ozdobná razítka jsou určena pro razítkování na svatební strom hostů
  • lze je využít i k výrobě svatebních oznámení, pozvánek či dalších tiskovin
  • jedná se o perfektní pomůcku k zábavné kreativní činnosti

Úžasná razítka na svatební strom představují vítanou možnost, jak ženichovi a nevěstě připravit senzační svatební překvapení. Obrázek stromu lásky, na jehož koruně vedle sebe sedí dvě zamilované hrdličky, bude novomanželům už navždycky připomínat jejich svatební den. Zarámovaný obraz si pak mohou pověsit třeba do interiéru ložnice či obývacího pokoje.

Kvalitní gumová razítka s motivem lásky dokonale ozdobí i svatební strom přání nebo třeba blahopřání k sňatku. S ozdobnými razítky značky Heyda se výborně manipuluje dospělým i dětem. Kdo má šikovné ruce a fantazii, svatební razítka skvěle využije.

Doporučení

Po manipulaci s gumovými razítky můžete k očištění prstů použít vlhčené ubrousky z drogerie.

Svatební razítka s motivem lásky a srdce

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Svatební razítka s motivem lásky a srdce”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *