Svatební razítka s listy stromů

85,00

Kategorie:

Popis

Rádi tvoříte? Pak se vám budou hodit ozdobná gumová razítka s motivem listu. Můžete je využít k ozdobení svatebních dekorací nebo tiskovin. Razítka na svatební strom jsou ideální pomůckou pro dekorování jedinečné památky, která zůstane ženichovi a nevěstě na celý život. Kvalitními ozdobnými razítky od německého výrobce Baier & Schneider netradičně vyzdobíte i svatební oznámení a jmenovky na svatební stůl, a také je lze použít k jiným dekorativním účelům.

V balení najdete 4 kusy gumových razítek značky Heyda s motivem listy stromů. Stačí popustit uzdu fantazii a jako profesionál s nimi můžete dozdobit například blahopřání k sňatku pro vaši kamarádku, která se právě vdává. Ozdobná svatební razítka jsou skvělou pomůckou, bez níž se žádná moderní svatba neobejde.

Popis svatebních razítek

  • ozdobná razítka s motivem listy stromů
  • balení obsahuje 4 ks gumových razítek
  • průměr obrázku na razítku: 1,2 až 0,5 cm

 

Možnosti využití

  • ozdobná razítka jsou určena pro razítkování na svatební strom hostů
  • lze je využít i k výrobě svatebních oznámení, pozvánek či dalších tiskovin
  • jedná se o perfektní pomůcku k zábavné kreativní činnosti

Kvalitní razítka na svatební strom ideálně využijete na hostině po svatebním obřadu. Pro zpestření zábavy mohou svatebčané gumovými razítky s motivem listů dozdobit holou korunu stromu lásky a hotový obrázek v rámečku si pak novomanželé mohou zavěsit v interiéru domova, jako památku na celý život.

Svatební razítka s motivy listů jsou báječnou pomůckou i pro samotné snoubence. Originálně potištěným svatebním oznámením mohou nastávající ženich a nevěsta překvapit své nejbližší, přátele i kolegy z práce.

Doporučení

Pořiďte si v drogerii běžné vlhčené ubrousky, abyste si po manipulaci s gumovými razítky mohli případně očistit prsty a nerušeně pokračovat v další činnosti.

Svatební razítka s listy stromů

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební razítka s listy stromů“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *