Žlutý, oranžový a červený razítkovací polštářek

108,00

Popis

Zaznamenejte váš svatební den kvalitními razítkovacími polštářky se třemi barvičkami. Barvy v jarním odstínu, jako je žlutá, oranžová a červená, budou krásně zdobit svatební strom na otisky, knihu hostů, svatební blahopřání či oznámení. Značkové razítkovací polštářky Heyda, které neobsahují škodlivé těkavé látky, využijete pro otisky prstů i pro namáčení jakýchkoliv obrázkových razítek.

Tři barvy v jednom balení pomohou ideálně zpestřit program každé svatební hostiny. Svatebčané svými otisky ozdobí pro ženicha a nevěstu jejich romantický svatební strom, který bude jedinečnou dekorací. Barevné razítkovací polštářky Heyda jsou šikovnou pomůckou pro kreativní činnost ve svatební den i při jiné příležitosti.

Popis razítkovacího polštářku

  • trojbarevná kombinace (žlutá, oranžová, červená)
  • rozměry: cca 7,5 x 4,5 cm

Vlastnosti

  • razítkovací barvy jsou vyrobeny na olejovo-vodní bázi
  • velmi lehce se vstřebávají na papír
  • hlavní důraz je kladen na zdravotní nezávadnost
  • jsou velice šetrné k pokožce
  • neobsahují žádná ředidla, rozpouštědla ani jinak nebezpečné těkavé látky

S vystouplými razítkovacími polštářky se dobře manipuluje. Protože jsou zdravotně nezávadné, můžete je svěřit do rukou i dětem k otisknutí celé dlaně či prstíků na tvrdý papír pro vytvoření památečního obrázku. Malí svatebčané vám také rádi pomohou olistit svatební strom s otisky prstů nebo zanechat stopu v knize hostů.

Razítkovací polštářky jsou opatřeny průhledným víčkem, a tak je můžete jednoduše uzavřít a používat opakovaně. Každá razítkovací barva obsahuje olejovou složku, která zajišťuje dlouhotrvající zábavu, i když polštářek zůstane delší dobu otevřený.

Doporučení

Obarvenou pokožku lehce umyjete pomocí mýdla s vodou. K očištění prstů můžete použít i běžné vlhčené ubrousky, které zakoupíte v drogerii.

Žlutý, oranžový a červený razítkovací polštářek

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Žlutý, oranžový a červený razítkovací polštářek”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *