Žlutý razítkovací polštářek

(Hodnocení: 1)

20,00

Popis

Kvalitní razítkovací polštářek je nezbytností k vytváření svatebních dekorací. Váš vstup do manželského života ideálně zaznamenáte díky razítkovacímu polštářku výrazné žluté barvy, určenému pro všestrannou kreativní tvorbu bez škodlivých těkavých látek.

Značkové razítkovací polštářky osvědčené značky Heyda můžete použít pro namáčení jakýchkoliv obrázkových razítek nebo k vytvoření otisků prstů na svatební strom hostů. Pomocí razítkovacího polštářku v jasné žluté barvě snadno vytvoříte krásnou památku na jedinečný den v životě ženicha a nevěsty.

Popis razítovacího polštářku

  • razítkovací polštářek s jednou barvičkou
  • barva žlutá
  • rozměry: cca 3 x 3 cm

Vlastnosti:

  • barva je na olejovo-vodní bázi a lehce se vstřebává na papír
  • hlavní důraz je kladen na zdravotní nezávadnost a šetrnost k pokožce
  • barva neobsahuje žádná ředidla, rozpouštědla ani jinak nebezpečné těkavé látky

Razítkovací polštářky s logem Heyda jsou vystouplé, proto se s nimi výborně manipuluje a lze s nimi „natřít“ takřka cokoliv, třeba krásný svatební strom. Polštářek je uložen v plastové krabičce a opatřen průhledným plastovým víčkem. Po rozbalení originálního obalu lze barevný polštářek znovu snadno uzavřít, aby barva nevysychala. Olejová složka ale zaručuje dlouhotrvající zábavu, i když razítkovací polštářek zůstane delší dobu otevřený.

Pomocí žlutě barevného polštářku lze například vytvářet náhodné stopy v knize svatebčanů a další možností je olistit unikátní strom s otisky prstů svatebních hostů. Razítkovací polštářky Heyda můžete zapůjčit i dětem, třeba k otisknutí celé dětské dlaně či malých prstíků na tvrdý papír pro vytvoření památečního obrázku.

Doporučení

Po použití razítkovacího polštářku žluté barvy můžete obarvenou pokožku lehce očistit mýdlovou vodou, případně vlhčenými ubrousky, které jsou k dostání v drogerii.

Žlutý razítkovací polštářek

1 recenze Žlutý razítkovací polštářek

  1. stromecekhribecekdomecek

    Drží na papíru a z prstů jdou taky v pohodě dolů, nebojte 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *