Svatební strom 4 v rámu 53 x 73 cm

1.109,00

Popis

Trendy svatební dekorací, a zároveň vzpomínkou na celý život, je originální svatební strom na otisky prstů. Stačí požádat svatebčany, aby svými otisky pomohli olistit holé větve stromu lásky a přidali vlastnoruční podpis. Svatební hosté tak společně vytvoří úžasnou památeční dekoraci pro novomanžele, a ještě se při tom pobaví. Pokud chystáte velkou svatbu, doporučujeme obraz o rozměru 53 x 73 cm, na který se vejde 60 až 160 otisků.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 53 x 73 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů (typ se může lišit)

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Svatební strom hostů je zajímavou dekorací, která bude zdobit interiér ložnice, obývacího pokoje, haly nebo předsíně. Svatebčané mohou k tvorbě ojedinělé dekorace využít čtyři barevné polštářky a použít lze také permanentní tenký popisovač, který na plátně rychle schne. Popisovačem si hosté na obrázku podepíší svůj ojedinělý obtisk. Uvidíte, že výsledek snažení všech svatebčanů bude stát za to!

Romanticky laděný svatební strom, s vyobrazením velkého srdce uprostřed koruny, je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj původní vzhled. Plátno je zarámováno v pěkném černém rámu chráněném čirou plastovou fólií. Ojedinělou svatební dekoraci pro novomanžele lze pevně zavěsit na zeď díky šikovným integrovaným úchytům.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 4 v rámu 53 x 73 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 4 v rámu 53 x 73 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *