Svatební strom 1 v rámu 43 x 53 cm

683,00

Popis

Pořiďte si u nás jedinečnou památku na váš svatební den. Krásný svatební strom, tištěný na plátno o rozměru 43 x 53 cm, je určen pro cca 40 až 80 otisků. Stačí požádat svatebčany, aby zanechali na holé koruně stromu své otisky prstů a přidali vlastnoruční podpis. Vznikne tak nádherná dekorace, při jejíž tvorbě se hosté na svatební hostině příjemně pobaví. Obrázek stromu lásky v pěkném rámečku bude úžasnou ozdobou obývacího pokoje či ložnice.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 43 x 53 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Hledáte originální překvapení pro ženicha a nevěstu? Unikátní svatební strom hostů se jim bude jistě líbit. Jeho vytváření nezabere mnoho času a vystřídají se malí i velcí svatebčané. Díky čtyřem barevným polštářkům lze na stromu lásky vytvořit bohatou korunu, plnou zelených, oranžových nebo červených lístků. Pokud se chcete na obrázek i podepsat, použijte permanentní tenký popisovač, který dobře a rychle schne a je také součástí balení.

Svatební strom s otisky prstů si novomanželé mohou uchovat po celý život, třeba jako zajímavou dekoraci v interiéru domova. Obraz stromu je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření, proto si dokáže uchovat svůj původní vzhled. Plátno je zarámováno v černém rámečku chráněném čirou plastovou fólií. Tuto skvělou dekoraci lze jednoduše zavěsit na zeď díky šikovným integrovaným úchytům.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 1 v rámu 43 x 53 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 1 v rámu 43 x 53 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *