Svatební strom 6 v rámu 43 x 53 cm

683,00

Popis

Unikátní dekorací pro čerstvé novomanžele je svatební strom hostů. Jedná se o krásnou památku, která ženichovi a nevěstě zůstane po celý život. Vybrat si u nás můžete zajímavý obrázek stromu, u jehož kmene se tulí zamilovaný pár. Obraz má rozměr 43 x 53 cm a vejde se na něj 40 až 80 otisků. Stačí jen požádat svatební hosty, aby na koruně stromu zanechali svůj otisk prstu, a vznikne tak hezká vzpomínka na den s velkým D.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 43 x 53 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Nevíte, jak příjemně oživit svatební hostinu? Buďte originální a navrhněte vytvořit strom s otisky prstů svatebních hostů. Olistit holé větve stromu nezabere svatebčanům mnoho času a vystřídají se všichni. K dispozici jsou čtyři barevné polštářky, takže koruna stromu lásky může být krásně pestrobarevná.  Součástí balení je také permanentní tenký popisovač, u něhož je zaručeno rychlejší schnutí na plátně. K obtisku tak mohou svatební hosté přidat i vlastnoruční podpis.

Jedinečný svatební strom je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření, a proto si dokáže zachovat svůj trvalý vzhled. Plátno je zarámováno v elegantním černém rámečku, který je chráněn čirou plastovou deskou. Díky šikovným integrovaným úchytům obraz romantického stromu snadno zavěsíte třeba na zeď ložnice nebo obýváku.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 6 v rámu 43 x 53 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 6 v rámu 43 x 53 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *