10 razítkovacích polštářků svítání

191,00

Popis

Při vytváření trendy svatebních dekorací se nebojte pastelových barev. K vaší kreativní činnosti rozhodně využijete kvalitní razítkovací polštářky ze sady Svítání. Deset pastelových barviček bude krásně zdobit svatební strom, ale i strom přání, svatební oznámení nebo knihu hostů. Značkové razítkovací polštářky Heyda využijete pro otisky prstů i pro namáčení jakýchkoliv obrázkových razítek.

Díky pestré škále barev, které obsahuje razítkovací sada Svítání, můžete pro ženicha a nevěstu vytvořit jedinečnou vzpomínku na svatební den. Barevnými razítkovacími polštářky jednou pro vždy zaznamenáte jejich okamžiky štěstí, a navíc při vytváření otisků na svatební strom hostů pobavíte všechny svatebčany.

Popis razítkovacích polštářků

  • 10 ks razítkovacích polštářků různých barev
  • rozměr polštářku: 3 x 3 cm
  • baleno v plastové dóze

Vlastnosti

  • razítkovací barvy jsou vyrobeny na olejovo-vodní bázi
  • velmi lehce se vstřebávají na papír
  • hlavní důraz je kladen na zdravotní nezávadnost
  • jsou velice šetrné k pokožce
  • neobsahují žádná ředidla, rozpouštědla ani jinak nebezpečné těkavé látky

Razítkovací polštářky značky Heyda jsou vystouplé a příjemně se s nimi manipuluje. Každý jednotlivý polštářek je chráněn průhledným plastovým víčkem. Tyto razítkovací polštářky můžete používat opakovaně. Obsahují totiž olejovou složku, která zajišťuje dlouhotrvající zábavu, i když tampónek zůstane delší dobu otevřený. Aby barva nevysychala, lze plastový kryt znovu snadno uzavřít.

Pastelovými barvami ze sady Svítání můžete krásně olistit strom s otisky prstů svatebních hostů, nebo je pořiďte dětem k otisknutí celé dlaně či malých prstíků na tvrdý papír pro vytvoření památečního obrázku.

Doporučení

Po použití razítkovacích polštářků můžete obarvenou pokožku jemně omýt mýdlovou vodou, případně očistit vlhčenými ubrousky, které jsou k dostání v drogerii.

10 razítkovacích polštářků svítání

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „10 razítkovacích polštářků svítání“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *