Světle modrý razítkovací polštářek

20,00

Popis

Šikovnou pomůckou ke svatebnímu tvoření je razítkovací polštářek světle modré barvy. Díky němu si vytvoříte krásnou památku na váš velký den a ještě zpestříte program hostům na vaší svatební hostině. Blankytný razítkovací polštářek je určen pro všestrannou kreativní tvorbu bez škodlivých těkavých látek.

Značkové razítkovací polštářky s logem Heyda se skvěle hodí pro vytvoření unikátních svatebních dekorací. Využijete je na svatební strom s otisky prstů, na vytvoření náhodných stop v knize hostů nebo pro namáčení jakýchkoliv obrázkových razítek.

Popis razítkovacího polštářku

  • razítkovací polštářek s jednou barvičkou
  • barva světle modrá
  • rozměry: cca 3 x 3 cm

Vlastnosti

  • barva je na olejovo-vodní bázi a lehce se vstřebává na papír
  • hlavní důraz je kladen na zdravotní nezávadnost a šetrnost k pokožce
  • barva neobsahuje žádná ředidla, rozpouštědla ani jinak nebezpečné těkavé látky

Razítkovací polštářek je vystouplý, proto se s ním dobře manipuluje dětem i dospělým. S jeho pomocí můžete „natřít“ takřka cokoliv, třeba olistit svatební strom na otisky nebo netradičně ozdobit svatební blahopřání. Vznikne tak jedinečná vzpomínka na svatební den, která ženichovi a nevěstě zůstane na celý život. Razítkovací polštářek Heyda, v krásné barvě blankytu, je vhodný i pro děti, které si mohou na svůj památeční obrázek na tvrdém papíru otisknout třeba celou dlaň nebo prstíky.

Polštářek k orazítkování různých dekorací je uložen v plastové krabičce a opatřen průhledným plastovým víčkem. Po rozbalení originálního obalu lze polštářek znovu uzavřít, aby barva nevysychala. Díky olejové složce je zaručena dlouhotrvající zábava, přesto že razítkovací polštářek zůstane delší dobu otevřený.

Doporučení

Obarvenou pokožku můžete jednoduše omýt vodou a mýdlem, případně očistit vlhčenými ubrousky, které jsou k dostání v drogerii.

Světle modrý razítkovací polštářek

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Světle modrý razítkovací polštářek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *