Svatební strom 5 v rámu 43 x 53 cm

683,00

Popis

Plánujte svatbu? Pořiďte si u nás skvělou památku na váš svatební den. Zvolit můžete krásný svatební strom, u jehož kmene stojí zamilovaná dvojice. Obrázek s rozměrem 43 x 53 cm je určen pro 40 až 80 otisků. Svatebčané mohou k obtisku svého prstu přidat i vlastnoruční podpis. Vznikne tak nádherná památka, která se bude hezky vyjímat v interiéru obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 43 x 53 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Romanticky laděný strom s otisky prstů svatebních hostů je úžasným překvapením pro ženicha a nevěstu a při jeho vytváření se pobaví malí i velcí svatebčané. Díky čtyřem polštářkům, v barvě červené, oranžové, tmavě zelené a zelené, lze na stromu lásky vytvořit nádherně barevnou korunu. Na přání snoubenců mohou hosté olistit strom i jedním barevným odstínem. Třeba červenou barvou, která symbolizuje vášnivou lásku. Pro podpisy svatebních hostů lze použít permanentní tenký popisovač, který na plátně rychle schne.

Svatební strom hostů, s vyobrazením zamilovaného páru, je vytištěný na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj původní vzhled. Plátno je zarámováno v decentním černém rámečku chráněném čirou plastovou fólií. Oceníte i šikovné integrované úchyty pro snadné zavěšení obrázku na zeď místnosti.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 5 v rámu 43 x 53 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 5 v rámu 43 x 53 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *