Svatební strom 4 v rámu 43 x 53 cm

683,00

Popis

Moderní svatební dekorací, a současně památkou na celý život, je originální svatební strom na otisky prstů. Stačí požádat svatebčany, aby svými obtisky pomohli olistit holou korunu stromu lásky a přidali jedinečný podpis. Svatební hosté tak společně vytvoří nádhernou památeční dekoraci pro ženicha a nevěstu, a ještě se přitom pobaví. Pokud si vyberete obrázek o rozměru 43 x 53 cm, získáte místo pro 40 až 80 otisků na krásném svatebním stromě.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 43 x 53 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Svatební strom hostů je zajímavou dekorací, která bude zdobit interiér ložnice, obývacího pokoje nebo předsíně. Svatebčané mohou k tvorbě této ojedinělé dekorace využít čtyři barevné polštářky a pestrobarevně vyzdobit holé větve na stromu lásky. Použít lze také permanentní tenký popisovač, který na plátně rychle schne a je součástí balení. Popisovačem si hosté na obrázku podepíší svůj ojedinělý obtisk. Olistit strom lásky nezabere moc času a výsledek bude stát za to!

Krásný svatební strom, s vyobrazením srdce uprostřed jeho koruny, je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj trvalý vzhled. Plátno je zarámováno v pěkném černém rámečku chráněném čirou plastovou fólií. Romantický obrázek pro novomanžele lze pevně zavěsit na zeď díky šikovným integrovaným úchytům.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 4 v rámu 43 x 53 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 4 v rámu 43 x 53 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *