Svatební strom 2 v rámu 43 x 53 cm

683,00

Popis

Přemýšlíte o skvělém svatebním doplňku, který bude krásnou památkou a ještě pobaví svatebčany? Nabízíme vám svatební strom na otisky prstů, které na obrázku jistě rádi zanechají svatební hosté. Do obrazu o rozměru 43 x 53 cm se vejde asi 40 až 80 barevných otisků, které budou symbolizovat lístky na koruně stromu. Svatebčané mohou k otisku prstu přidat i svůj jedinečný podpis. Pro novomanžele tak vznikne nevšední památka na jejich svatební den.

Obsah balení:

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 43 x 53 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Jak na to, aby zábava na svatební hostině nevázla? Nemusíte vymýšlet žádné společenské hry, raději přijďte s nápadem vytvořit strom s otisky prstů svatebních hostů. Olistit větve stromu nezabere hostům moc času a postupně se u této zábavné činnosti vystřídají všichni. Díky barevným polštářkům vytvoříte na holých větvích nespočet lístečků, a pokud chcete na plátně zanechat i svůj podpis, k dispozici máte permanentní tenký popisovač, který dobře a rychle schne.

Obrázek romanticky laděného stromu je vytištěn na kvalitní plátno. Materiál je odolný proti UV záření, a tak si může zachovat trvalý vzhled. Bílé plátno je zarámováno v decentním rámečku černé barvy a je chráněno čirou plastovou deskou. Svatební strom si novomanželé mohou pověsit třeba do ložnice nebo obýváku.

Doporučení:

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 2 v rámu 43 x 53 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 2 v rámu 43 x 53 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *