Svatební strom 2 v rámu 34 x 44 cm

498,00

Popis

Hledáte skvělý svatební doplněk, který se stane krásnou památkou a ještě pobaví svatebčany? Pokud chystáte menší svatbu, doporučujeme vám malý svatební strom na otisky prstů svatebních hostů. V tomto rozměru se do obrazu vejde cca 30 až 50 otisků, které budou zdobit bohatou korunu „zamilovaného“ stromu. Stačí požádat všechny svatebčany, aby na obrázku zanechali své jedinečné otisky coby barevné lístky a také přidali svůj podpis. Pro novomanžele tak vznikne úžasná vzpomínka na jejich velký den.

Obsah balení

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 34 x 44 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Aby zábava na svatební hostině nevázla, nemusíte vymýšlet společenské hry. Buďte originální a přijďte s nápadem vytvořit strom s otisky prstů svatebních hostů. Olistit větve stromu nezabere hostům moc času a postupně se u této zábavné činnosti vystřídají všichni. Díky čtyřem polštářkům (v barvě červené, oranžové, tmavě zelené a zelené) je možné na stromu lásky vytvořit krásně barevnou korunu. Použít lze i permanentní tenký popisovač, který zaručuje rychlejší schnutí na plátně, a k obtisku přidat vlastnoruční podpis.

Obrázek romantického stromu je vytištěn na kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj trvalý vzhled. Plátno je zarámováno v elegantním černém rámečku chráněném čirou plastovou deskou. Svatební strom lze snadno zavěsit na zeď místnosti díky šikovným integrovaným úchytům.

Doporučení

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 2 v rámu 34 x 44 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svatební strom 2 v rámu 34 x 44 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *