Svatební strom 1 v rámu 34 x 44 cm

498,00

Popis

Inspirujte se aktuálními svatebními trendy a pořiďte si u nás jedinečnou památku na váš velký den. Pokud plánujete menší svatbu, doporučujeme vám malý svatební strom pro otisky prstů vašich svatebních hostů. V tomto rozměru se do obrazu vejde cca 30 až 50 otisků, které budou zdobit bohatou korunu vašeho stromu lásky. Jedná se o úžasný svatební doplněk, bez něhož se žádná veselka neobejde.

Obsah balení

  • svatební strom tištěný na plátno, odolné proti UV záření
  • černý rám o rozměru 34 x 44 cm s ochrannou čirou fólií
  • podkladová deska s integrovanými úchyty na zavěšení
  • 4 barevné polštářky pro vytvoření otisků prstů
  • permanentní tenký popisovač pro podpisy svatebčanů

Samozřejmostí je kartonový stojánek s poděkováním a návodem pro vaše hosty a samostatný návod pro vás.

Romanticky laděný svatební strom hostů je báječnou památkou pro ženicha a nevěstu a při jeho vytváření se pobaví všichni malí i velcí svatebčané. Díky čtyřem polštářkům, v barvě červené, oranžové, tmavě zelené a zelené, lze na stromu lásky vytvořit nádherně barevnou korunu. Každý z hostů může použít i permanentní tenký popisovač, který zaručuje rychlejší schnutí na plátně, a na obrázek ke svému otisku přidat i vlastnoruční podpis.

Malý strom pro obtisky prstů svatebních hostů je vytištěn na velmi kvalitní plátno s odolností vůči UV záření. Dokáže si tedy zachovat svůj původní vzhled. Plátno je zarámováno v decentním černém rámečku chráněném čirou plastovou deskou. Obrázek lze snadno zavěsit na zeď díky šikovným integrovaným úchytům. Svatební strom s otisky prstů si tak novomanželé mohou uchovat po celý život, třeba jako dekoraci v ložnici, předsíni nebo obývacím pokoji.

Doporučení

Pro otření prstů od barvy se vám budou hodit vlhčené ubrousky z drogerie nebo si můžete obarvenou pokožku očistit mýdlovou vodou.

Svatební strom 1 v rámu 34 x 44 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Svatební strom 1 v rámu 34 x 44 cm”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *