Razítkovací polštářky 10 ks – voda

239,00

Popis

Razítkovací polštářky – voda

Značkové razítkovací polštářky Heyda jsou jako stvořené pro kreativní tvorbu bez škodlivých těkavých látek. Razítkovací polštářky je možné použít pro namáčení jakýchkoliv obrázkových razítek, k vytváření otisků prstů na svatební strom hostů, nebo celých dětských rukou i nohou na tvrdý papír pro vytvoření nádherných obrázků na památku.

Razítkovací polštářky jsou vystouplé, takže se s nimi velmi dobře manipuluje a můžete s nimi „natřít“ téměř cokoliv. Jsou tak skvěle univerzální a vhodné pro jakoukoliv příležitost – ať už na svatbu a nebo na oslavu narozenin ale také jen tak na běžné domácí tvoření.

Barva je na olejovo-vodní bázi a je tak velmi snadno vstřebatelná do papíru. Velký důraz kladl výrobce těchto barev na zdravotní nezávadnost. Barvy jsou šetrné k pokožce, neobsahují žádná ředidla, rozpouštědla ani jinak těkavé nebezpečné látky.

Obarvenou pokožku snadno umyjete mýdlem a vodou, případně můžete k omytí použít vlhčené ubrousky, které je možné zakoupit v drogerii.

Rozměr je cca 3 x 3 cm. Razítkovací polštářek je opatřen průhledným víčkem, takže po rozbalení z originálního obalu jej lze snadno uzavřít, aby polštářek nevyschl. Olejová složka však zajišťuje dlouhotrvající zábavu a to i v případě, že jsou polštářky delší dobu otevřené.
Balení Obsahuje 10 ks razítkovacích polštářků různých barev.

Garance vrácení peněz za zboží do 30 dní

Díky našim obchodním podmínkám, které splňují přísná kritéria občanského sdružení dTest, jsme se zavázali k možnosti vrácení zboží zákazníkem do 30 dní bez udání důvodu.
30 dní garance vrácení zboží
Razítkovací polštářky 10 ks – voda