Razítkovací polštářek – neonově růžový

141,00

Popis

Razítkovací polštářek – neonově růžový

Značkový razítkovací polštářek Heyda pro kreativní tvorbu bez škodlivých těkavých látek. Razítkovací polštářek lze použít pro namáčení jakýchkoliv obrázkových razítek, k vytváření otisků prstů na svatební strom hostů, nebo celých dětských rukou i nohou na tvrdý papír pro vytvoření památečního obrázku.

Razítkovací polštářek je vystouplý, takže se s ním dobře manipuluje a můžete s ním „natřít“ téměř cokoliv.

Barva je na olejovodní bázi snadno vstřebatelná na papír. Hlavní důraz kladl výrobce těchto barev na zdravotní nezávadnost. Barva jsou šetrná k pokožce, neobsahuje žádná ředitla, rozpouštědla ani jinak těkavé nebezpečné látky.

Obarvenou pokožku snadno umyjete mýdlem a vodou, případně použijete vlhčené ubrousky z drogerie.

Rozměr je cca 4,5 x 7 cm. Razítkovací polštářek je opatřen průhledným víčkem, takže po rozbalení z originálního obalu jej lze snadno uzavřít, aby nevyschl. Olejová složka však zajišťuje dlouhotrvající zábavu s tímto typem razítkovacích polštářků, i když zůstane delší dobu otevřené.
 

Garance vrácení peněz za zboží do 30 dní

Díky našim obchodním podmínkám, které splňují přísná kritéria občanského sdružení dTest, jsme se zavázali k možnosti vrácení zboží zákazníkem do 30 dní bez udání důvodu. Jedině u nás máte tuto 100% jistotu při vrácení nepoužitého zboží, pokud možno v původním neporušeném obalu.
 

30 dní garance vrácení zboží

Razítkovací polštářek – neonově růžový