Propisky s vlastními jmény

57,00

Kategorie:

Popis

Gravírované propisky s různými jmény

Dodáme Vám každou kovovou propisku s jiným jménem  gravírovaným pomocí přesné laserové technologie, která zaručí doživotní trvanlivost nápisu

Máte na výběr 13 barevných variant propisek, které můžete libovolně kombinovat – černá, bílá, tmavě zelená, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá, fialová, růžová, červená, bordó, oranžová, antracitová a stříbrná. Zvolenou barvu uveďte do formuláře, na který se dostanete až po odeslání objednávky (např. Nejlepší babička – fialová, Tomášek – světle modrá, Tatínek ženicha – tmavě zelená).

Z těchto hezkých kovových propisek budou mít radost i Vaši zákazníci, necháte-li si je vyrobit do své firmy, třeba i s Vaším logem.

Jedná se o kovové lesklé propisky s modrou náplní středně silné linky (standardní – medium). Propiska je vyrobena z hliníku s velmi tvrdým eloxovaným povrchem, který je velmi odolný mechanickému poškození.
Úchopová část má 10 ozdobných stříbrných prstenců po celém obvodu propisky, která slouží i k lepšímu držení při psaní.

Nejedná se o jednorázovou propisku a náplň lze zakoupit v kterémkoliv papírnictví a po dopsání vyměnit.
 

 

Jak kovové propisky s vlastním textem objednat?

  • Cena je závislá na objednaném množství, ve kterém je zahrnuta příprava výroby Vaší zakázky.
  • Toto zboží vyráběné na zakázku je nutné uhradit předem, nelze zasílat na dobírku. Způsob platby si vyberete před odesláním objednávky.
  • Ihned po připsání peněz na náš účet zařadíme Vaši zakázku do výroby.
  • Po odeslání objednávky budete mít možnost ihned vyplnit Vaše texty a vybrat si písmo kliknutím na barevné propisky na této stánce. Na tuto stránku se však můžete kdykoliv vrátit z menu v záhlaví webové stránky s názvem „Dárkové předměty se jmény“.
 

Jaké jsou možnosti gravírování textu na propisku?

  • Výběr z 10 typů psacích, tiskacích i moderních písem.
  • Možnost vložení různých motivů kamkoliv do Vašeho textu.
  • Gravírování je bílo-šedé a vždy krásně čitelné. Jiná barva textu není z technologických důvodů laserového gravírování možná.
  • Laserové gravírování je jediná technologie se zaručenou doživotní trvanlivostí Vašeho nápisu.
 

Garance vrácení peněz

Věříme si, a proto Vám garantujeme vrácení celé částky včetně ceny za dopravu v případě, že nebudeme schopni dodat toto zboží nejpozději 1 den před Vaší svatbou nebo jinou slavnostní akcí, a to i v případě, že jsme Vám slíbili rychlejší výrobu, než je to u tohoto zboží s gravírováním běžné.

Zkrátka je nám jasné, že po události, na kterou jste to objednali, jsou Vám propisky s nápisem k ničemu, a proto uděláme všechno proto, aby byla Vaše zakázka co nejdříve u Vás a hlavně vždy včas.

100% garance vrácení peněz

 

Propisky s vlastními jmény