Karafa na vodu s vlastním textem

196,00

Popis

Karafa na vodu s vlastním textem

Pro potřeby Vaší svatby, párty či narozeninové oslavy Vám vyrobíme karafu na vodu s vlastním textem na korkové zátce – s gravírovaným jménem, s poděkováním za výchovu pro tatínka nebo třeba k narozeninám.

Je vyrobena z tvrzeného skla, které pojme studené i teplé nápoje.

Objem karafy je 1 litr.

Jednoduchý design karafy a korková zátka se skvěle hodí do rustikálního stylu oslavy a neurazí ani v žádné domácnosti na běžné použití. Díky jednotnému designu na zátkách pomůže dotáhnout styl Vaší restaurace. Posloužit může i jako svatební dar pro novomanžele.

 


Jak objednat karafu s textem?

  • Cena je závislá na objednaném množství a karafu lze objednat od 1 ks.
  • V ceně je již rozpočítána a zahrnuta grafická příprava výroby i samotné gravírování na korkovou zátku.
  • Toto zboží vyráběné na zakázku je nutné zaplatit předem. Způsob platby předem si vyberete před odesláním objednávky.
  • Ihned po připsání peněz na náš účet zařadíme Vaši zakázku do výroby.
  • Výrobu textu provádíme nesmazatelnou a trvalou technologií – gravírování. Text na zátce je tedy mírně do hloubky a černý.
  • Na zátku karafy lze umístit jedno jméno, monogramy či více jmen (např. Karel, K & M nebo Karel & Monika), datum svatby nebo oslavy (9.8.2021), či libovolný vlastní text. Zdobný motiv pod textem je zcela volitelný.
  • Dárkové balení není součástí dodávky a použité obaly slouží pouze pro bezpečnou přepravu. Přesné rozměry karafy jsou uvedené v kartě „specifikace“.
  • Po odeslání objednávky budete mít možnost ihned vyplnit Vaše texty a vybrat si písmo kliknutím na gravírované skleničky na této stránce. Na tuto stránku se však můžete kdykoliv vrátit z menu v záhlaví webové stránky.


Garance vrácení peněz

Věříme si, a proto Vám garantujeme vrácení celé částky včetně ceny za dopravu v případě, že nebudeme schopni dodat toto zboží nejpozději 1 den před Vaší akcí, a to i v případě, že jsme Vám slíbili rychlejší výrobu, než je to u tohoto zboží s gravírováním běžné. 

Zkrátka je nám jasné, že po akci jsou Vám karafy s gravírováním k ničemu, a proto uděláme všechno proto, aby byla Vaše zakázka co nejdříve u Vás a hlavně vždy včas a v pořádku.

100% garance vrácení peněz

Karafa na vodu s vlastním textem